Staršia prípravka s víťazným koncom

25.04.2015

Posledné 19.kolo kategórie „staršia prípravka“ sa odohralo v sobotu dňa 25.04.2015 v Stupave.  Chlapcov čakal posledný zápas proti Tsunami Záhorská Bystrica „B“. Aj keď súper  nebol florbalovo až tak náročný, chlapci poslúchli trénera Miroslava Kunšteka a súpera v žiadnom prípade nepodcenili. Prvú tretinu chlapci zvládli a vyhrali 3:0. V druhej tretine družstvo FbO pokračovalo v zodpovednej a zohratej hre a súperovi strelili až 8 gólov. V poslednej tretine v poslednom zápase, Florpeďáci  strelili iba jeden gól. Tak či tak FbO vyhralo aj tretiu tretinu 1:0. Chlapci odohrali veľmi pekný zápas bohatý na góly, o čom svedči výsledok 12:0 v prospech Florpéda. Nakoniec družstvo FbO Florpédo – staršia prípravka skončili síce na 5.mieste, ale Modru, ktorá je tesne pred FbO s jednobodovým náskokom, zdolalo FbO v obidvoch stretnutiach. Bohužiaľ počas sezónny sa stane, že družstvo zakopne na papierovo slabších súperoch.. dôvodom  môže byť slabší deň , prípadne rôzne okolnosti. Preto aj vďaka týmto „slabším dňom“ Florpeďákom chýbali dôležité body do 4. miesta. Nuž, to je život, aj takto vyzerá sezónna. Každopádne celej staršej prípravke ďakujeme za vydarené a aj tie menej vydarené zápasy a zároveň gratulujeme k peknému 5.miestu.