Juniori s bodovým ziskom

02.11.2014

V poslednom šiestom zápase základnej skupiny regiónu Bratislava v Extralige juniorov sa chlapci dočkali prvého bodu. Podarilo sa im v domácom prostredí remizovať s bratislavským Hurikánom 10:10. Je otázkou, či sme bod získali alebo stratili, pretože hostia vyrovnali počas power play v poslednej minúte zápasu... A to chalani netrafili prázdnu bránu súpera, ktorý ich potom potrestal vyrovnávajúcim gólom.

Súboj sa vyvíjal ako na hojdačke. Najviac sa podarilo ujsť jednému, či druhému družstvu o dva góly. V záverečnej tretine Florpédo dvakrát viedlo o gól. „Konečne sme sa strelecky presadili. Napriek tomu sme opäť inkasovali až desať gólov, čo je veľa. Chlapcov však musím pochváliť, lebo postupný progres je badateľný. Táto sezóna je pre nás skúšobnou a tým, že máme v kádri väčšinu dorastencov, máme na čom v budúcnosti stavať,“ povedal tréner Peter Pavlovský.