novinky

Juniori s bodovým ziskom

02.11.2014

V poslednom šiestom zápase základnej skupiny regiónu Bratislava v Extralige juniorov sa chlapci dočkali prvého bodu. Podarilo sa im v domácom prostredí remizovať s bratislavským Hurikánom 10:10.

Viac informacii

Ďalšie zbytočné prehry žien

30.10.2014

Ženský tím odohral ďalšie dva zápasy prvej ligy v Partizánskom. Prvým súperom nám boli práve domáce hráčky. „Torpeďáčky“ mali opäť dobrý vstup do súboja a v úvodnej minúte sa ujali vedenia gólom Manuely Gallovej. S pribúdajúcimi minútami však súperky vyrovnali hru čo sa...

Aj so Snipers lepší výsledok!

27.10.2014

Na súboj piateho kola Extraligy proti Snipers Bratislava nastúpili naši juniori s odhodlaním odohrať kvalitný zápas s lepším výsledkom než v prvom vzájomnom zápase, ktorý vyhral náš súper 17:0.